NEINFRANTII

- legenda continua

Vreau un sfat

Distribuiţi

iuliana

Data de inscriere : 06/07/2011

Vreau un sfat

Mesaj  iuliana la data de Mier Iul 06, 2011 12:54 pm

Sunt cetateana a Republicii Moldova si am primit viza pentru Romania pentru jumate de an cu permis de sedere timp de o luna.In Romania am venit pe 26 iunie si in mod normal pe 26 iulie ar trebui sa plec in Moldova dar eu vreau sa ma duc cu rudele mele pe 24 august cind vor merge si ei in Moldova,suntem la Constanta si drumu-i scump.Vreau sa stiu da se pot da sanctiuni in cazul in care ramin inca pentru 3 saptamini.Daca ati fost si ati trecut prin asemenea situatii va rog sa-mi spuneti.

iuliana

Re: Vreau un sfat

Mesaj  iuliana la data de Mier Iul 06, 2011 12:56 pm

[quote="iuliana"]Sunt cetateana a Republicii Moldova si am primit viza pentru Romania pentru jumate de an cu permis de sedere timp de o luna.In Romania am venit pe 26 iunie si in mod normal pe 26 iulie ar trebui sa plec in Moldova dar eu vreau sa ma duc cu rudele mele pe 24 august cind vor merge si ei in Moldova,suntem la Constanta si drumu-i scump.Vreau sa stiu daca se pot da sanctiuni in cazul in care ramin inca pentru 3 saptamini.Daca ati fost si ati trecut prin asemenea situatii va rog sa-mi spuneti.UUUUUURRRRRRRRGGGEEEENNNNNNNTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!! Shocked

iuliana

Mesaj  iuliana la data de Mier Iul 06, 2011 2:12 pm

[quote="iuliana"]
iuliana a scris:Sunt cetateana a Republicii Moldova si am primit viza pentru Romania pentru jumate de an cu permis de sedere timp de o luna.In Romania am venit pe 26 iunie si in mod normal pe 26 iulie ar trebui sa plec in Moldova dar eu vreau sa ma duc cu rudele mele pe 24 august cind vor merge si ei in Moldova,suntem la Constanta si drumu-i scump.Vreau sa stiu daca se pot da sanctiuni in cazul in care ramin inca pentru 3 saptamini.Daca ati fost si ati trecut prin asemenea situatii va rog sa-mi spuneti.UUUUUURRRRRRRRGGGEEEENNNNNNNTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!! Shocked

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Dum Noi 19, 2017 9:23 pm